English | فارسی

:: معرفی همیار ماشین آسیا تولید کننده ماشین آلات راهسازی سنگین، لودر SDLG

لودرهای SDLG تولید همیار ماشین آسیا:

لودر چرخ لاستيكي SDLG مدل LG958L      لودر چرخ لاستيكي SDLG مدل LG953      لودر چرخ لاستيكي SDLG مدل LG930-2      لودر چرخ لاستيكي SDLG مدل LG936L

شرکت هميار ماشين آسيا نماينده رسمي و انحصاري شرکت SDLG "عضو گروه VOLVO” در ایران متشكل از سهامدارانی با سابقه بیش از 40 سال فعالیت در زمینه ماشین آلات راهسازی و ساختمانی سنگین تشكیل گردیده است كه در اولین قدم با تحلیل های اقتصادی و فنی توانسته است مناسب ترین ماشین آلات را برای بازار ایران انتخاب نموده و پاسخگوی نیاز پیمانکاران و مجریان پروژه های عمرانی کشور باشد و در این راه با ایجاد شبکه گسترده خدمات رسانی تعمیرگاهی و سیار در 28 منطقه از ایران اسلامی و استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده موفق به افزایش سطح رضایت مندی مصرف کنندگان گردیده است .

شركت SDLG كه در سال 2007 به گروه VOLVO پيوست هم اكنون محصولات خود را با برند SDLG توليد و به بازار جهاني عرضه مي كند. SDLG  يكي از بزرگترين توليد كنندگان ماشين آلات سنگين چين مي باشد كه از نظر حجم فروش سالانه دررتبه 5 ميان رقباي جهاني خود قرار گرفته است. SDLG  موفق به كسب گواهينامه ISO9001 براي سيستم مديريت كيفيت گرديده است. لودرهاي SDLG در سال 2004 موفق به كسب نشان برند برتر چين و در سال 2009 موفق به كسب بهترين نشان تجاري چيني گرديده است. يكي از مهمترين واحدهاي شركت SDLG واحد تحقيق و توسعه در زمينه ساخت ماشين آلات سنگين و راهسازي مي باشد كه باعث ارائه بهترين محصولات و باكيفيت ترين خدمات توسط اين شركت در جهان شده است. محصولات SDLG به 4 دسته (لودر، بيل مكانيكي، غلتك و بكهو لودر) طبقه بندي مي شوند كه در كل تنوع اين محصولات به بيش از 100 مدل مختلف به بازار عرضه مي شود.

كارخانه SDLG در شهر ليني كه ميان دو شهر بزرگ پكن و شانكهاي با مساحتي بالغ بر 2 ميليون متر مربع قرار گرفته است.
كارخانه داراي دپارتمانهای تخصصی مختلفی نظیر مركز R&D، مركز تست، انبار قطعات ، مركز آموزش ولو و خطوط توليد مي باشد.
شبكه فروش و خدمات پس از فروش SDLG در آسيا، اروپاي شرقي، اقيانوسيه، آفريقا و آمريكاي جنوبي ايجاد گرديده است. شبكه فروش و خدمات پس از فروش داخلي SDLG داراي 160 عضو و شبكه جهاني آن داراي 40 عضو براي تامين نياز مشتريان مي باشد.
SDLG در ارائه خدمات و تامين قطعات يدكي به مشتريان خود موفق بوده و در اين راستا اقدام به ايجاد شبكه هاي خدمات پس از فروش و مراكز فروش جهان در تمامي بازارهاي خود نموده است.

پارك صنعتي SDLG در نوامبر سال 2005 تكميل گرديده كه شامل ساختمان اداري، مراكز فعاليت كاركنان، خطوط توليد، مراكز كميسيون، انبارها و..مي باشد. تا كنون ميزان توليد اين پارك صنعتي به 50.000 دستگاه رسيده است كه از اين تعداد 30.000 دستگاه آن لودر مي باشد.
از اين رو SDLG در ميان 5 توليدكننده برتر ماشين آلات سنگين در دنيا قرار گرفته است. SDLG با بهره گيري از تكنولوژي پيشرفته VOLVO و ايجاد مراكز تحقيق و توسعه و سرمايه گذاري بالغ بر 170 ميليارد تومان دراين بخش براي دست يافتن به تکنولوژی مولد اقدام نموده است.
هم اکنون SDLG در شرف توليد سيستم گيربكس، با كارايي و اطمينان بالا است.

افتخارات و دستاوردهاي شركت هميار ماشين:
کسب مجوز ساخت قطعات ماشین آلات راهسازی (IPI) از وزارت صنايع و معادن
كسب عنوان بهترين نمايندگي فروش از ميان 56  نماينده خارجي شرکت SDLG در سال 2009
كسب عنوان بهترين نمايندگي خدمات پس از فروش از ميان 56 نماينده خارجي شرکت SDLGدر سال 2010
كسب عنوان بهترين نمايندگي خدمات پس از فروش از ميان 56 نماينده خارجي شرکت SDLGدر سال 2011
کسب گواهينامه سيستم مديريت کيفيت ISO9001:2008 در زمينه توليد ، مونتاژ ، فروش و خدمات پس از فروش از موسسه يوكاست انگلستان
کسب گواهینامه رعایت استانداردهای محیط زیست ISO14001
کسب گواهی نامه رعایت استاندارهای ایمنی در محیطهای اداری، تولید، مونتاژ و خدمات ISO18001
کسب گواهينامه یکپارچگی سیستم IMS
کسب گواهي تاييده از شرکت بازرسي و استاندارد ايران
کسب گواهي رضايتمندي مشتريان از شرکت بازرسي و استاندارد ايران
حضور در بين برترين شرکت هاي توليد کننده در استان کرمان
تاسيس و تجهیز کارخانه با وسعت بیش از 16000 متر مربع وکسب پروانه بهره برداري جهت توليد ماشين آلات راه سازي از وزارت صنايع و معادن
برگزاری همایشهای توسعه فروش در استانهاي كرمان ، مشهد،اصفهان ، تهران و ...
مشارکت در نمایشگاههای سراسر کشور ازجمله تهران، كرمان، مشهد، اصفهان، كيش، تبريز، كرمانشاه و ...
برگزاری دوره های آموزش فنی در چین و مرکز آموزش تهران
برگزاري دوره هاي آموزشي تئوري و عملي موتورهاي کترپیلار، کمنز، دويتس و ويچاي در تهران
تجهيز نمودن انبار قطعات و ساخت محيط تعميرگاهي مرکزی در جاده مخصوص تهران-كرج
ارائه دستاوردها و راهکارها در زمینه  خدمات پس از فروش و گارانتی در 2 دوره از همایش بین المللی خدمات پس از فروش و گارانتی

← افتخارات همیار ماشین آسیا →

همايش تجليل از برترين ها شهريور 90 برج ميلاد